Idealny biustonosz do dużego biustu. Jak dobrać?

2021-08-17
Idealny biustonosz do dużego biustu. Jak dobrać?

Pierwszym objawem źle dobranego biustonosza jest z pewnością odczuwany dyskomfort, ból kręgosłupa i karku, a w późniejszym czasie nawet ból głowy. Nie ignoruj tych objawów, gdyż niekorzystnie odbije się to na Twoim zdrowiu. Spróbujemy przybliżyć Ci aspekty, na które należy zwrócić uwagę, by odpowiednio dobrać biustonosz i czuć się w nim zarówno komfortowo jak i kobieco. Świetnie sprawdzają się biustonosze typu full cuppółusztywniane lub usztywniane i także miękkie- dzięki wzmocnieniom w postaci bocznej fiszniby równie świetnie podtrzymują duży biust. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szerokie ramiączka- zwróć uwagę na szerokość ramiączek. Przy dużym biuście ważne, by były nieco szersze, gdyż lepiej podtrzymają biust, a nie będą się przy tym wbijać i obcierać skóry co może zdarzyć się przy wyborze biustonosza na cienkich ramiączkach. 

 

Szerokie haftki- dobrze by było, gdyby wybrany przez Ciebie biustonosz posiadał conajmniej trzy haftki z możliwością regulacji- to najlepsze i najwygodniejsze rozwiązanie dla biustonosza do dużego biustu. Ciężar biustu praktycznie w całości utrzymuje się na obwodzie biustonosza dlatego jest to tak ważne. 

 

Miseczka- pełne, zabudowane miseczki w pełni obejmą piersi i zapobiegną ich wypadaniu. Świetnie także wymodelują i uformują biust, gdyż należy pamiętać także o tym, że nieprawidłowo dobrany biustonosz po dłuższym czasie użytkowania może zniekształcić piersi. 

 

W Naszym sklepie oferujemy całą gamę biustonoszy stworzonych dla dużych biustow, rozmiary sięgają nawet do miseczki M. Wszystkie oferowane przez Nas biustonosze pochodzą od polskich producentów, dzięki czemu dopracowane są w każdym szczególe, a oprócz tego szyte są w przeróżnych wzorach i fasonach. Wszelkiego rodzaju koronki, dodatki i różnorodność kolorów pozwoli każdej z Was wybrać coś, co idealnie wpasuje się w Wasze gusta oraz zapewni maksimum komfortu, wygody i zdrowia. Zapraszamy na zakupy! 

                                     https://bit.ly/3sBFXuV                                                                             https://bit.ly/3m6PM2A

                                  https://bit.ly/2VW24zM                                                                                   https://bit.ly/3m65M4V

                        https://bit.ly/3CX4Rtp                                                          https://bit.ly/3iUCBjc

Polecane

pixel