Figi i stringi

( ilość produktów: 3972 )

Najlepsze propozycje odzieżowe znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Oferowane figi i stringi dla kobiet dostępne są w licznych fasonach – bardziej i mniej zabudowanych, by zapewnić, że każda osoba znajdzie model najbardziej dopasowany do swojego stylu. Proponowana przez nas modna bielizna damska obejmuje wersje szwowe i bezszwowe, a także koronowe oraz gładkie w różnych wersjach kolorystycznych.

Chcemy odpowiadać na potrzeby każdej przedstawicielki płci pięknej - z tego powodu przygotowaliśmy również wersje korygujące dla tych osób, które chciałyby ukryć niektóre niedoskonałości swojego ciała. Wyposażone są one w paski silikonu umieszczone u góry, by zagwarantować, że materiał w żadnej sytuacji nie będzie się zsuwał z ciała.

Dobór odpowiedniego modelu ma duże znaczenie nie tylko dla wyglądu, ale też osobistego komfortu. Damskie majtki, niezależnie od tego, czy są to figi czy stringi, powinny być dopasowane do własnych potrzeb i charakteru danej stylizacji, by modna bielizna damska nie prześwitywała ani nie odznaczała się widocznie pod ubraniem, nawet przylegającym do ciała. Z tą myślą przygotowaliśmy niezwykle zróżnicowany asortyment modeli dla kobiet. Poszczególne majtki różnią się nie tylko fasonem, ale też kolorem i obecnością ozdobnych detali, jak modne wstawki z koronki. Dzięki temu można tu wybrać komfortowe figi na co dzień, eleganckie egzemplarze z siateczki lub wycięte stringi. W asortymencie nie zabrakło też bielizny modelującej dla kobiet w różnych kolorach, która świetnie maskuje niedoskonałości sylwetki.

Oferujemy modele uszyte z tkaniny bambusowej, wiskozy, bawełny i mikrofibry. Warto zwrócić uwagę również na modne egzemplarze koronkowe i majtki bezszwowe. Zachęcamy do przekonania się, które damskie figi, stringi lub inne propozycji bielizny dla kobiet odpowiadają Państwa potrzebom.

Rozmiary
Marka
Kategoria
Przedziały cenowe
Pokaż tylko
pixel