Biustonosze specjalistyczne

( ilość produktów: 6 )

Posiadamy w sprzedaży estetycznie wykonane i zapewniające wygodę elementy bielizny przeznaczone dla kobiet po zabiegu mastektomii i nie tylko. Oferta tej kategorii obejmuje biustonosze specjalistyczne wyposażone w odpowiednio dobrane kieszenie na protezy. Ich wewnętrzna strona jest pokryta przyjemną w dotyku bawełnianą tkaniną, dzięki czemu gwarantuje komfort. Zachęcamy więc do sprawdzenia szczegółów na temat staników dostępnych w asortymencie.

Każdy element ich konstrukcji jest dobrany w taki sposób, aby przez cały dzień zapewniać jak najwyższy poziom wygody. Ich design łączy w sobie funkcjonalność z estetyką, zewnętrzna część miseczek jest bowiem pokryta stylową koronką, a w centralnej części znajduje się urocza kokardka.

Kategoria zawiera też topy pooperacyjne zapinane z przodu na praktyczny zamek, co ułatwia ich zdejmowanie i zakładanie. Ramiączka regulowane są za pomocą haftek. Biustonosze specjalistyczne zapewniają niezbędny komfort w różnych okolicznościach - sprawdź więc szczegóły wybranych modeli.

Rozmiary
  • Rozmiary biustonoszy
  • Rozmiary damskie
Przedziały cenowe
Pokaż tylko
pixel