Figi z mikrofibry

( ilość produktów: 2270 )

Bielizna wykonana z mikrofibry jest niezwykle delikatna w kontakcie z ciałem. Dobrze leży i na długo zachowuje odpowiedni fason. Zapewnia doskonały komfort noszenia. Włókna są sprężyste. Nie tracą swoich właściwości pod wpływem prania. Mikrofibra nie mechaci się. Posiada możliwości termoregulacji.

Oferujemy figi oraz stringi najlepszych na rynku producentów bielizny. Prezentują oryginalny i elegancki design. W naszej niepowtarzalnej kolekcji znajdziesz modele ozdobione stylową koronką, pięknym haftem, a także kwiatowym lub zwierzęcym motywem. Dostarczamy również gładkie, jednokolorowe modele rzeźbiące sylwetkę z wysokim stanem lub obniżoną talią. Bielizna powstała z rozciągliwej tkaniny idealnie dopasowanej do kształtu pośladków.

Cięte laserowo figi z mikrofibry są bezuciskowe oraz płasko wykończone. Nie odznaczają się pod ubraniem. Dają poczucie doskonałego komfortu oraz lekkości. Zapewniamy szeroki wybór rozmiarów. Nasza ekskluzywna bielizna to także doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Zapraszamy do złożenia zamówienia.

Rozmiary
Marka
Przedziały cenowe
Pokaż tylko
pixel