Rajstopy

( ilość produktów: 882 )

Odpowiednio dobrane rajstopy to nie tylko efektowny dodatek do stylizacji, ale także doskonały komfort przez cały dzień i ulga dla nóg. Oferujemy szeroki wybór modeli, a w tym egzemplarze czarne, białe, beżowe i wiele innych. Znajdziesz tutaj zarówno klasyczne, gładkie rajstopy, jak i kabaretki czy modele ozdobione ażurowymi lub koronkowymi akcentami. Dostępne są w każdym rozmiarze, w tym plus size. Reprezentują sprawdzone, cenione na rynku marki.

Oryginalne walory estetyczne idą w parze z długotrwałą wytrzymałością, elastycznością oraz odpornością na uszkodzenia. Rajstopy wykonane zostały z mikrofibry lub poliamidu wraz z niewielką domieszką elastanu i polipropylenu. Skutecznie eksponują nogi, delikatnie modelując ich kształt. Niektóre modele są bezmajtkowe i nie posiadają wzmocnień na palcach. Specjalny splot oraz wyselekcjonowane włókna nadają bieliźnie odpowiednią strukturę.

Już teraz poznaj naszą całą kolekcję fig koronkowych. Gwarantujemy, że zachwyci Cię ich piękno, niebanalny design i znakomita trwałość.

Rozmiary
Marka
Przedziały cenowe
Pokaż tylko
pixel