Piżamy ciążowe

( ilość produktów: 32 )

Elegancki model z subtelną koronką czy sportowy komplet? A może klasyczna opcja z T-shirtem i spodniami typu rybaczki? Niezależnie od tego, jakie są Twoje preferencje, piżamy ciążowe dostępne w tej kategorii z pewnością przypadną Ci do gustu. Oferujemy modele o zróżnicowanej estetyce i w różnych wersjach długości. Dzięki temu bez trudu wybierzesz tu idealny strój do spania, w którym poczujesz się stylowo i wygodnie.

Posiadamy w sprzedaży modele w klasyczną kratkę, gładkie, wzbogacone koronką lub z uroczym wzornictwem np. w postaci owiec. Większość egzemplarzy cechuje się specjalnie dobranym krojem, dzięki któremu sprawdzą się również jako odzież nocna dla kobiet karmiących piersią. Praktyczny wymiar połączony z wysokim poziomem komfortu i schludną estetyką sprawiają, że można je spakować do szpitala lub nosić je w domowym zaciszu.

Dzięki zróżnicowaniu dostępnych modeli można tu znaleźć odzież o konkretnych cechach, która w pełni wpasuje się w określone wymagania. Zapraszamy zatem do sprawdzenia piżam dla kobiet ciężarnych prezentowanych w tej kategorii.

Rozmiary
Marka
Kategoria
Przedziały cenowe
Pokaż tylko
pixel