Jak optycznie powiększyć biust?

2021-06-29
Jak optycznie powiększyć biust?

Przy pomocy dobrze dobranego biustonosza jesteśmy w stanie pięknie wyeksponować zarówno mniejszy jak i większy biust. Właściwie dobrany biustonosz perfekcyjnie zbierze i podniesie biust, dzięki czemu dekolt pięknie będzie się prezentował. Na co zwrócić uwagę, by wybrać biustonosz, który optycznie powiększy Twój biust?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Biustonosz push-up to klasyczny rodzaj biustonosza, który z pewnością optycznie powiększy piersi. Dzięki wkładkom, które znajdują się w miseczkach bardzo dobrze zbierze i podniesie biust, dzięki czemu dekolt będzie pełniejszy. Dodatkowe wzmocnienia w postaci fiszbin sprawiają, że biust jest dobrze podtrzymany :) 

                                                                                         https://bit.ly/3x7IGNT

 

 

 

 

Bardotka- posiada nisko zabudowane miseczki, odsłania górną część biustu, a dzięki poziomej linii miseczek biust już wydaje się być pełniejszy. Dodatkowym atutem są specjalne gąbki, które zazwyczaj znajdują się w tego typu biustonoszach i tworzą wizualny efekt powiększonych piersi. Biustonosze te posiadają specjalne konstrukcje oraz zazwyczaj pokryte są przy brzegach silikonem, dzięki czemu nawet po odpięciu ramiączek biustonosz będzie idealnie przylegał do ciała i świetnie podnosił biust. 

                                                                                           https://bit.ly/3h5tBad

  

 

 

 

Biustonosz samonośny- w sezonie letnim, kiedy to zakładamy bluzki lub sukienki z odkrytymi plecami warto sięgnąć po biustonosz samonośny. Takie modele również występują w typie push-up, dzięki czemu nawet w takiej formie świetnie można wyeksponować biust. Miseczki takiego biustonosza pokryte są specjalnym medycznym klejem. Warto zwilżyć skórę przed założeniem takiego biustonosza, dzięki czemu będzie się dobrze trzymał przez bardzo długi czas. 

                                                                                      https://bit.ly/3h0RvDF

Polecane

pixel