Kobiece body. Jak je nosić?

2021-08-25
Kobiece body. Jak je nosić?

Body to niezmiennie nieodłączny element garderoby większości kobiet. Na dzisiejszym rynku znajdziemy body bawełniane, koronkowe lub body wyszczuplające. Każde z nich pełnić będzie w Naszym ubiorze odrębną funkcję. Jak nosić poszczególne z nich? Podpowiadamy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Body bawełniane- idealne na co dzień, do wielu rodzajów stylizacji. Będą pasowały zarówno do jeansowych spodni jak i do spódnic. Ubranie pozostanie na swoim miejscu i będzie prezentować się perfekcyjnie. 

 

Body koronkowe- często mylnie uważamy, że takie body zakłada się tylko w intymnych sytuacjach lub pod ubranie, natomiast znajdziemy dziś modele, które również dobrze dobrane sprawdzą się jako samodzielny element stylizacji. Delikatne koronkowe body, spodnie cygaretki, luźna marynarka i szpilki- w takiej stylizacji body będą prezentowały się elegancko i bardzo kobieco!

 

Body wyszczuplające- tego rodzaju body mają za zadanie wyszczuplić sylwetkę, wyrównać wszelkie niedoskonałości i przede wszystkim dodać pewności siebie. Świetnie sprawdzą się kiedy chcesz założyć obcisłą sukienkę, spódnicę lub spodnie. 

 

Jak dobrać rozmiar? 

 

Istotna w body jest przede wszystkim ich długość. Ważne, by nie uciskały Cię w żaden sposób gdyż będą powodowały spory dyskomfort. Body wkładane są przez głowę i zapinane na haftki, zatrzaski lub inne zapięcie w kroku, tak więc bardzo istotne jest odpowiednie dobranie rozmiaru. W przypadku body wyszczuplających ważne jest, by opinały się na ciele natomiast należy zwrócić uwagę, czy nie jest to zbyt mocny ucisk, gdyż może doprowadzić to do niedokrwienia, ale będzie także wyglądało mało estetycznie. 

Polecane

pixel