Prezent na wieczór panieński- uwodzicielska bielizna

2021-08-05
Prezent na wieczór panieński- uwodzicielska bielizna

Jeszcze jakiś czas temu modne było prezentowanie przyszłej Pannie Młodej na wieczorze panieńskim zabawnych gadżetów, drobnostek, które miały raczej wywołać na twarzy uśmiech. Natomiast teraz kobiety skłaniają się raczej ku prezentom bardziej praktycznym i oryginalnym, jakim według nas jest zmysłowa bielizna. Jeśli organizujesz wieczór panieński dla swojej przyjaciółki, siostry lub kuzynki z pewnością wiesz mniej więcej co wpisuje się w jej gusta i jaki rozmiar bielizny będzie odpowiedni. Jeśli nie, spróbuj delikatnie podpytać jakie fasony, kolory czy modele preferuje przyszła Panna Młoda. Szeroka gama przeróżnych podarunków z tej kategorii z pewnością pozwoli wybrać Ci coś idealnego. 

 

Zmysłowy komplet bielizny- doskonale wiemy, że każda kobieta lubi poczuć się wyjątkowo w seksownej bieliźnie. Taki prezent z pewnością podniesie samoocene przyszłej pannie młodej i doda jej nieco odwagi. Piękny, koronkowy biustonosz z biżuteryjnymi dodatkami- to świetny i sprawdzony pomysł! Możesz wybrać delikatną biel, klasyczną czerń lub ognistą czerwień, która podniesie temperaturę w sypialni. 

 

 

Bielizna erotyczna- jeśli dobrze znasz przyszłą Pannę Młodą to.. zaszalej! Bielizna w całości wykonana z koronki, prześwitująca i niezwykle seksowna spodoba się każdej kobiecie! Możesz się także pokusić o zakup bardziej figlarnych zestawów- strój pokojówkiuroczego króliczka lub policjantki? Dorzuć do tego kajdankiopaskę na oczy lub packę i świetny zestaw prezentowy masz gotowy! Pięknie zapakowany zrobi ogromne wrażenie :) 

 

Satynowa halka- zwiewna, satynowa halka z pięknymi koronkowymi wykończeniami to coś, co podkręci atmosferę podczas wielu wspólnych wieczorów z przyszłym małżonkiem. 

 

Szlafrok- w tej kwestii radzimy również kierować się w stronę satyny- jest to materiał delikatny i elegancki- idealny na wyjątkowe okazje. Satynowa podomka posłuży obdarowanej osobie przez długi czas, dzięki czemu będzie też świetną pamiątką z tego szalonego wieczoru, oczywiście mowa o wieczorze panieńskim. 

      https://bit.ly/3jshFiy https://bit.ly/2WO6pW4                                                https://bit.ly/37lGFm1  https://bit.ly/3rT5sqU  https://bit.ly/3CfN54l  https://bit.ly/37kQy3l

                                    https://bit.ly/3Cfy8PM                                                                https://bit.ly/3AhxHmn

                                          https://bit.ly/3AhziIT                                                           https://bit.ly/3yqkU09

          https://bit.ly/3AbsjRr  https://bit.ly/2VxiiPA  https://bit.ly/3CjEUUD                                 https://bit.ly/37pNW4l  https://bit.ly/3xB61Hr

Polecane

pixel